Найнебезпечніший прийом в покері, який допоможе тобі плюсовать!

Найнебезпечніший прийом в покері, який допоможе тобі плюсовать!

19.11.2021 Off By usergames-4-money

Ізолейт — це тактичний прийом у вигляді рейза, з метою залишитися один на один з конкретним гравцем, а інших опонентів за столом змусити скинути карти.

Простими словами — нам набагато простіше перемогти одного опонента, ніж кількох. Найчастіше цей прийом використовується проти лімперів (гравців, які зайшли в банк кол в один великий блайнд). Лімп в покері — це ознака слабкості, і нам набагато вигідніше буде грати зі слабким гравцем у банку, так набагато простіше буде зібрати всі гроші, ніж з сильним.

Приклад

Найнебезпечніший прийом в покері, який допоможе тобі плюсовать!

Гравець А відкривається на ранній позиції лімпом. Слідом за цим, ми, перебуваючи на позиції батона, робимо рейз збільшеного розміру (зазвичай 3бб + 1бб за кожного лімпер). Все досить прозаїчно, чимось нагадує звичайний опенрейз, проте суть і мету зовсім інша. Виділимо кілька основних моментів, які варто враховувати, якщо хочете прибутково використовувати даний прийом. поїхали:

Тип опонента, який зробив Лімп. Якщо ми розуміємо, що це слабкий гравець (фіш), то частіше робимо ізолейт проти нього — це буде дуже прибутково, так як нам буде простіше грати з ним постфлопі в разі колла. Якщо ж ми розуміємо, що хороший гравець зробив Лімп, особливо з ранньої позиції, плюс ми знаємо, що він робить Лімп дуже рідко, то краще не використовувати ізолейт, адже там часто будуть руки вище від нашого — монстри — це буде банальна пастка, так що тут будьте обережні.

Читайте також: У Голландії держрегулятор гемблінга і силовики виявили три незаконних гральних будинки.

Наша позиція і позиція опонента. Тут все просто. Цей фактор впливає на наш діапазон ізолейта. У пізніх позиціях BU / CO / SB / BB — граємо ширше, в більш ранніх — вже. Розмір ізолейта. 3бб + 1бб за кожного лімпер, виняток — якщо ми знаходимося на позиціях SB і BB, то формула буде 4бб + 1бб за кожного лімпер, тому як потрапляючи на постфлопі, ми будемо грати вже без позиції і опонентові буде простіше приймати рішення, адже він робить це після нашого слова, а значить, нам буде важче переграти опонента.

Читайте також: Єдиний держрегулятор азартних ігор створюють у Замбії.

Як наслідок, будемо втрачати більше грошей. Збільшуючи розмір ізолейта на блайндах, ми створюємо невигідні умови для колла зі слабкими руками у мпер, наші блеф стають більш прибутковими і нам простіше грати постфлопі.

Кількість лімперів. Чим більше лімпер, тим рідше ми хочемо грати ізолейт з руками середньої сили і схильні гратимемо наш топ діапазону. Висновок. Ізолейт є найпотужнішим інструментів в боротьбі проти мпер. Він допомагає уникати важких ситуацій на постфлопі. Озброївшись їм, впевнений, ваша гра точно стане краще!