Бразилія — Колумбія: немає проблем для бразильців?

Бразилія — Колумбія: немає проблем для бразильців?

19.11.2021 Off By usergames-4-money

Колумбійці забили гол в двох останніх поєдинках. Останні два поєдинки між Бразилії та Колумбії командами закінчились внічию. За десять особистих зустрічей цих команд ніхто не зумів забити три і більше голів поспіль.

Бразилія. Багато говорили про те, що бразильці відмовляться брати участь у Кубку Америки. Як бачимо, команда грає і робить це дуже добре. Футболісти Тіто вже провели два матчі та здобули нищівні перемоги над Перу (4: 0) та Венесуелою (3: 0). Зараз збірна Бразилії лідирує у своїй групі. Незалежно від того, як для них закінчились останні бої, місце в плей-офф вже гарантоване.

Колумбія. Збірна Колумбії розчаровує своїми останніми результатами Кубка Америки. У стартовому раунді їм вдалося переграти Еквадор (1: 0) не найкращою грою. Після цього відбулася нічия з Венесуелою (0: 0) і поразка від Перу (1: 2). Поки що команда тримається на другій позиції у групі, але коли суперники наздоганять її за кількістю зіграних матчів, все напевно зміниться.

Читайте також: Найнебезпечніший прийом в покері, який допоможе тобі плюсовать!

Прогнозування. Ця зустріч дуже важлива для колумбійців. Зараз команда не показує хорошої гри і не досягає результатів. Перед поєдинками в плей-офф дуже важливо повернути втрачену впевненість у собі. Бразильці є фаворитами майбутнього бою, але є відчуття, що їм буде дуже важко досягти перемоги. Історія особистих зустрічей свідчить про те, що збірна Бразилії завжди має проблеми з Колумбією. Ми віримо, що тенденція збережеться.Колумбійці матимуть шанс на успіх у цій боротьбі за умови, що вони будуть грати добре в обороні. Враховуючи це, ми не бачимо особливих передумов для ефективного перебігу бою. Ми робимо ставку на загальну суму менше. Хочете більше безкоштовних прогнозів на футбольні баталії? Тоді вам слід підписатись на оновлення порталу Games 4 Money.