Новини

У Голландії держрегулятор гемблінга і силовики виявили три незаконних гральних будинки

Голландська влада продовжила успішні рейди для виявлення незаконних азартних ігор. Чергові неліцензовані гемблінг-закладу були виявлені в місті Венло. Три нелегальних казино були розміщені в місцевому кафе і в поруч розташованому житловому будинку.

В ході цієї операції, проведеної правоохоронцями і госрегулятором азартних ігор Нідерландів, були затримані два десятка осіб, двом з них пред’явлені звинувачення у відмиванні грошей, отриманих злочинним шляхом. Крім того, вилучено 12 тисяч євро, годинник Rolex і 19 ігрових автоматів.

Читайте також: Єдиний держрегулятор азартних ігор створюють у Замбії.

Щомісячний оборот однієї слот-машини становив 100 тисяч євро, уточнили влади Голландії. Games 4 Money писав, що в Нідерландах після спецоперації були виявлені офшорні оператори азартних ігор онлайн, зареєстровані на Кюрасао, і їх спільники. Як повідомлялося, державний регулятор гемблинга Голландії попередив про жорстку боротьбу з неліцензованими в країні компаніями, які надають послуги азартних ігор онлайн.

Це пов’язано, нагадаємо, з тим, що в жовтні 2021 року в Нідерландах почне працювати регульований ринок онлайн-гемблинга — на участь в ньому подали свої заявки 28 операторів. Публікація була цікавою та корисною? Підписуйтесь на наші новини в сфері гемблінгу та будь-те завжди в курсі подій.

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button