На Покердом стартують сателіти до офлайн-серіям APPS і BPT

На Покердом стартують сателіти до офлайн-серіям APPS і BPT

19.11.2021 Off By usergames-4-money

В покер-румі Покердом стартують онлайн-сателіти відразу до двох великих живим турнірним серіями: Altai Palace Poker Series (APPS) на Алтаї і Belarus Poker Tour в Мінську.

Міський турнір турніри будуть проходити кожен день, щоб дати гравцям якомога більше шансів потрапити на великі події за невеликі гроші. Першими почнуться сателіти до APPS. Відібратися можна буде відразу на два ключових турніра — Головна подія з бай-іншому 27,500 рублів (3,000,000 руб. GTD) і High Roller Event за 55,000 рублів (1,250,000 руб. GTD).

Сателіти до Main Event традиційно стартують з фрібаев і пройдуть з 14 по 27 червня (вказано московський час):

sat-k-me-apps

Міський турнір до High Roller Event стартує трохи пізніше, але також з фрібаев і недорогих степ-сателітів:

sat-k-hg-apps

Розклад сателітів до High Roller Event

Обидві події відбудуться в казино Altai Palace 8 липня. Гравці, які виграли квиток на Головна подія будуть автоматично зареєстровані в Day 1A.

Сателіти до BPT 36

Читайте також: Постачальник Pariplay ліцензував в Греції інтернет-платформу Fusion.

9 липня легендарна серія Belarus Poker Tour в 36-й раз повертається до Мінська з масивним розкладом. У Покердом можна відібратися відразу на два великих події фестивалю — Main Event і Grand Event, який регулярно збирає великі поля.

Онлайн-сателіти до Головного події пройдуть з 21 червня по 7 липня:

sat-k-me-bpt

Розклад сателітів до Main Event BPT

Міський турнір турніри до Grand Event також пройдуть в вищевказані дати:

sat-k-grand-event-bpt

Розклад сателітів до Grand Event

Якщо гравці отримали більше одного квитка в ключова подія, його можна використовувати для повторного входу. Якщо реентрі не треба було, він буде компенсований турнірними грошима на аккаунт Покердом. Невикористані квитки на сателіти будуть анульовані без компенсації.Публікація була цікавою та корисною? Хочете отримувати більше актуальних нови в сфері покеру? Тоді підписуйтесь на оновлення новин покеру та отримуйте свіжі новини на свою особисту електронну пошту.