Не сідай за покерний стіл без чартів!

Не сідай за покерний стіл без чартів!

19.11.2021 Off By usergames-4-money

Одна з головних помилок — бажання грати кожну роздачу. Початківці гравці дуже нетерплячі, вони часто відчувають себе відстороненими від гри, не хочуть здаватися слабаками перед своїми друзями або просто не розуміють, що робити.

Будь-які карти виглядають привабливими, якщо не знати, які початкові комбінації хороші. Новачок часто намагається подивитися флоп, але коли домагається цього, розуміє, що у нього далеко не кращі карти. Усвідомте цю помилку перш, ніж зіграєте безліч роздач і втратите багато фішок.

Гра без паса

Через змагальної суті гри в покер новачки вважають, що в покері зіграти «пас» — це погано. Тим не менш, у багатьох ситуаціях правильніше скинути карти. Початківець гравець легко може піддатися духу суперництва. Наприклад, у вас є кишенькова пара або ви потрапили під флоп. Ви залишаєтеся в грі тільки тому, що не хочете здатися слабаком. На жаль, постійне зрівнювання ставок ніколи не дасть вам зрозуміти, яка ваша становище в роздачі до тих пір, поки не стане занадто пізно.

Невірний розмір ставок

Щоб успішно грати, потрібно завжди розуміти, якого розміру повинна бути ваша ставка. В безлімітних іграх новачки зазвичай ставлять або занадто мало, або занадто багато. Наприклад, на префлопе деякі гравці збільшують блайнди в 5-6 разів. Новачки можуть також ставити мінімальний розмір ставки з хорошими руками (дві пари або сет). В ідеалі, ваша ставка повинна бути такою, щоб ви максимально збільшили свій можливий виграш і максимально зменшили втрати.

Читайте також: Найнебезпечніший прийом в покері, який допоможе тобі плюсовать.

Переоцінка маргінальних карт

Дуже часта помилка: новачки входять в гру з картами, які не підходять ситуації. На перший погляд карта хороша, але позиція, на якій ми сидимо не підходить для розіграшу цієї руки (А9, К9 і т.д.). При таких кишенькових картах дуже малоймовірно, що флоп дасть вам виграшну комбінацію. Такі карти недаремні, але розуміння того, як з ними грати, приходить з досвідом. Найчастіше пара не гарантуватиме вам перемогу.

fold_46d72

Гра без позиції

Крім, власне, карт, в покері є безліч факторів, які впливають на рішення гравців. Ваша позиція, тобто місце за столом — один з таких факторів. Наприклад, якщо ви приймаєте рішення останнім, то можете бачити, як вели себе гравці, які сидять до вас. Помилка новачків в тому, що вони часто роблять ставки незалежно від своєї позиції і без плану на роздачу.

Читайте також: Єдиний держрегулятор азартних ігор створюють у Замбії.

Примітивна гра

Дуже часто новачок, освоївши деякі базові прийоми гри, починає застосовувати їх бездумно. В цьому випадку його гра стає занадто передбачуваною для суперників. Щоб цього не сталося, необхідно чергувати різні прийоми і стратегії. Крім того, хороший гравець завжди підлаштовується під стиль гри своїх суперників, щоб використовувати їх слабкі сторони з максимальною вигодою для себе.

Висновок. Справа в тому, що жоден новачок в покері і гадки не має, як і з якими стартовими руками грати на прифлопі для того, щоб стабільно на дистанції грати в плюс. Більшість грає, як то кажуть, «по відчуттю». Саме для цього ми даємо чарти — математично прораховані стратегію на прифлопі, яка допомагає вибудувати надійний фундамент вашої стратегії. І чим менше ви допустите помилок на прифлопі, тим простіше вам буде грати на постфлопі.